Головна / Устрій Київської Митрополії / Керуючий справами УПЦ
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ УПЦ
Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський
Тут варто написати короткий текст про те, чим займається сам Антоній, та які питання вирішує у церкві для ясності

— Коротко про митрополита Антонія

У миру: Іван Іванович Паканич
Народився: 25 Серпня, 1967

Тезоіменитство: 23 Липня
Постриг: 4 Січня, 1994

Дияконська хіротонія: 18 Лютого, 1994

Ієрейська хіротонія: 07 Жовтня, 1994

Архієрейська хіротонія: 26 Листопада, 2000

Духовна освіта
Московська духовна семінарія і академія

Місця служіння
Бориспільська єпархія, правлячий архієрей

Актуальна дата:
з 2013.09.25 по поточний день 

— Біографія Митрополита Антонія

Високопреосвященніший Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський (в миру Паканич Іван Іванович), народився 25 серпня 1967 року в селі Чумальово Тячівського району Закарпатської області в селянській родині.

У 1982 році закінчив восьмирічну Чумалівську школу, а у 1984 році – Драгівську середню школу.

У 1981-1985 роках ніс послух старшого іподиякона у правлячих архієреїв Мукачівської єпархії: преосвященних Сави (Бабинця) і Дамаскіна (Бодрого).

З 1985 по 1987 рр. Служив у збройних силах СРСР. Вступив до Московської Духовної Семінарії в 1988 році, після закінчення якої продовжив навчання в Московській Духовній Академії. Під час навчання в Московських духовних школах ніс послух іподиякона ректорів МДАіС архієпископа Олександра (Тимофєєва) та єпископа Філарета (Карагодіна).

4 січня 1994 року ректором Московської Духовної Академії єпископом Дмитрівським Філаретом (Карагодіним) пострижений у чернецтво з ім’ям Антоній, на честь преподобного Антонія Печерського.

18 лютого 1994 року Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Алексієм II рукоположений в сан диякона, а 7 жовтня того ж року єпископом Філаретом – у сан ієромонаха.

У 1995 році закінчив Академію з науковим ступенем кандидата богослов’я, отриманим за дисертацію «Послання святого апостола Павла до Римлян у російській біблеїстиці». Залишений викладачем і помічником інспектора МДАіС (з 14 червня по 31 серпня 1995 року). З 1 вересня по 31 грудня 1995 року ніс послух секретаря-референта Ректора МДА.

1 січня 1996 призначений помічником ректора МДАіС з представницької роботи і завідувачем Церковно-археологічнго кабінету.

До свята Світлого Воскресіння Христового 1999 року Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Олексієм II возведений у сан ігумена.

9 вересня 2002 року, згідно з поданим проханням, направлений в розпорядження Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира.

26 жовтня 2002 призначений керівником Інформаційно-просвітницького центру Києво-Печерської Лаври. 11 травня 2003 стає завідувачем канцелярії Київської Митрополії Української Православної Церкви. 14 березня 2004 возведений у сан архімандрита. У жовтні 2005 року брав участь у роботі третього Світового громадського форуму «Діалог цивілізацій», що пройшов на о. Родос.

22 листопада 2006 рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви обраний єпископом Бориспільським, вікарієм Київської митрополії.

— Нагороди

Церковні:
01. Орден Білоруської Православної Церкви свт. Кирила Туровського І ступеню;

02. Орден Преподобного Нестора Літописця 1-го ступеня;

03. Орден Польської Православної Церкви Святої Рівноапостольної Марії Магдалини 2-го ступеня;

04. Орден Святителя Петра Могили.

Публікації та інтерв’ю:
01. Книга “Навчиться довіряти Богу” – К.: Видавничий відділ УПЦ, 2011. – 112с.

02. Книга “Не ходи один” – К.: Издательскийотдел УПЦ, 2012. – 154с.

03. Книга “Дабудет радость ваша совершенна.Проповеди” – К.: ПАО “Випол”, 2012. – 244с.

04. Книга – “Богословские статьи, доклады и речи. Митрополит Антоний (Паканич)” – К.: Издательскийотдел УПЦ, 2013. – 447с.

Державні:
01. Орден України «За заслуги» 2-го ступеня.

Наукові праці:
01. «Послання святого апостола Павла до Римлян у російській біблеїстиці»;

02. Книга – «Послання святого апостола Павла до Римлян у вітчизняній біблійній науці з окремими екскурсами в західну біблеїстику».

01

УСТРІЙ ЦЕРКВИ

Предстоятель Української Православної Церкви

02

УСТРІЙ ЦЕРКВИ

Керуючий справами УПЦ

03

УСТРІЙ ЦЕРКВИ

Єпархіальні відділи

04

УСТРІЙ ЦЕРКВИ

Вікарії УПЦ

Маєте питання, або пропозиції для нас?

Зв’яжіться з нами, заповнивши форму нижче, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!

— Київська митрополія

Київська єпархія (або митрополія) вперше згадується в 891 році

Про заснування Київської єпархії, як кафедри митрополита області — Київської митрополії — до складу якої входив ряд єпархій, знову говориться у зв’язку з Хрещенням Київської Русі при святому рівноапостольному князі Володимирі у 988 році

— Коротко
про Київську митрополія

— Коротко
про Київську митрополія

Ми, Київська митрополія Української Православної Церкви, є духовною родиною, яка об’єднує вірян міста Києва та Київської області. Наша головна місія — зберігати віковічні традиції православ’я, дбати про духовне зростання кожного та підтримувати ближнього в складні часи



Наші храми та монастирі є осередками молитви, зцілення та спілкування з Богом. Вони відкриті для всіх, хто шукає духовної підтримки та натхнення. Ми прагнемо бути поруч у важливі моменти вашого життя, допомагаючи знайти шлях до миру та гармонії

Київська митрополія також активно займається благодійною діяльністю. Ми підтримуємо соціальні ініціативи, допомагаємо нужденним, дітям-сиротам, літнім людям та тим, хто потребує нашої уваги. Окремий напрямок — духовна опіка постраждалих від війни в Україні та українських військових. Ми прагнемо стати опорою для всіх, хто потребує духовної підтримки у складні часи для нашої країни



Приєднуйтеся до нас, адже разом ми можемо зміцнювати віру, творити добро та будувати світле майбутнє для нашої духовної родини